Prekybos forumas 2015 2015-03-05

2015 m. kovo 5 d. „Litexpo“ parodų, kongresų ir konferencijų centre vyko kasmetinis „Verslo žinių“ ir Lietuvos prekybos įmonių asociacijos organizuojamas  svarbiausias prekybos sektoriaus vadovų ir specialistų susitikimas Lietuvoje – „Prekybos forumas 2015“.

Šių metų forume savo įžvalgomis dalinosi ir diskutavo prekybos įmonių vadovai, o aktualiausios praktinės temos buvo analizuojamos ir aptariamos praktinėse dirbtuvėse.

Konferencijos dalyviai nagrinėjo  pirkėjų lojalumo klausimą  mažmeninės maisto prekybos sektoriuje, akcijų ir nuolaidų įtaką, privačių prekės ženklų plėtrą, konkurencijos, rinkodaros, elektroninės prekybos bei kitas šio sektoriaus tendencijas.

Užsienio pranešėjai dalinosi pasaulinės prekybos praktikos pavyzdžiais bei įžvalgomis, praktinėse dirbtuvės buvo nagrinėjamos konkrečios šio sektoriaus aktualijos.

Lietuvos prekybos įmonių asociacijos vykdantysis direktorius Laurynas Vilimas sveikinimo kalboje pasidžiaugė, kad jau tapo gražia ir naudinga tradicija kasmet susirinkti vieno didžiausių šalyje sektoriaus atstovams ir aptarti naujausias tendencijas, padiskutuoti, paklausyti užsienio pranešėjų.