Ar žinote, kaip Lietuviai vertina apsipirkimo patirtį parduotuvėse?

Ar žinote, kaip Lietuviai vertina apsipirkimo patirtį parduotuvėse?

2019 07 30

Reprezentatyvi Lietuvos gyventojų apklausa parodė, kad žmonės teigiamai vertina apsipirkimo patirtį Lietuvos parduotuvėse, taip pat pritarė, kad parduotuvių pasirinkimas platus, todėl esant poreikiui gali nesunkiai įsigyti jiems reikiamų prekių. 

Apklausos rezultatai parodė, kad į užduodamą klausimą „Sutinkate ar nesutinkame su teiginiu, kad apsipirkti parduotuvėse yra patogu?“ teigiamai atsakė 42 proc. (visiškai sutiko), dar 50 proc. atsakė, kad greičiau sutinka. Tuo tarpu 6 proc. atsakė, kad greičiau nesutinka ir tik 2 proc. buvo neigiamos nuomonės.

Respondentų taip pat buvo prašoma pritarti arba paneigti teiginį "Parduotuvių yra daug- esant poreikiui ką nors įsigyti galiu nesunkiai tai padaryti", 46 proc. visiškai sutiko, 45 proc. greičiau sutiko, 5 proc. greičiau nesutiko, dar 2 proc. visiškai nesutiko. Galima teigti, kad Lietuvoje parduotuvių yra daug ir esant poreikiui nesunkiai galima įsigyti reikiamų prekių. 

Visuomenės nuomonės ir rinkos tyrimų centro „Spinter“ apklausoje šių metų liepos 17–26 d. dalyvavo 1 007 Lietuvos gyventojų, vyresnių nei 18 metų