Maxima: vaikų ir jaunimo švietimas bei siekis būti gerais kaimynais

Maxima: vaikų ir jaunimo švietimas bei siekis būti gerais kaimynais

2020 08 06

Lietuviškas prekybos tinklas „Maxima“ puoselėja dvi pagrindines socialinių projektų ir iniciatyvų rėmimo kryptis: jau daugelį metų prekybos tinklas rūpinasi vaikų ir jaunimo švietimu bei siekia būti gerais kaimynais, bendruomeniška visuomenės dalimi. Šių rėmimo krypčių laikomasi skiriant ir ilgalaikes, ir pavienes paramas.

„Maxima“ kuria ir įgyvendinta dvi strategines programas. Nacionalinės moksleivių skatinimo programos „Lietuvos Maximalistai“ dėka stipendijų pagrindu talentingi moksleiviai skatinami siekti geriausių rezultatų srityse, kuriose jie yra gabūs. Įgyvendinant programą „Mes – bendruomenė“, finansuojamos bendruomenių iniciatyvos ir taip prisidedama prie miestų ir miestelių, kuriuose veikia „Maximos“ parduotuvės, gerovės.

Būtina „Maximos“ socialinės atsakomybės dalis – ekologinis sąmoningumas. Prekybos tinklas, viena didžiausių įmonių šalyje, ieško būdų mažinti poveikį aplinkai, efektyvesnių ir gamtai draugiškesnių energijos bei kitų resursų naudojimo galimybių. Daug dėmesio skiria efektyviam atliekų tvarkymui ir perdirbimui, gamtos išteklių taupymui bei žmonių sveikatos apsaugai.

Prekybos tinklas taip pat nuolat bendradarbiauja su tokiomis labdaros ir paramos organizacijomis kaip „Maisto bankas“, „Mamų unija“, „SOS Vaikų kaimas“, „Maltos ordinas“, „Ankstukai“ ir kt. Šioms organizacijoms praėjusiais metais „Maxima“ skyrė 770 tūkst. eurų.

Daugiau informacijos apie prekybos tinklo „Maxima“ socialinės atsakomybės veiksmus: https://www.maxima.lt/mums-rupi