Drogas: daugiau šypsenų

Drogas: daugiau šypsenų

2020 08 18

Laimė prasideda nuo paprastos šypsenos, nes šypsena yra universali kalba ir vienas galingiausių būdų paveikti kitus bei skleisti laimę. Įgyvendindamas skirtingas socialinės atsakomybės veiklas, DROGAS nuolatos siekia dalintis šiluma ir juoku su bendruomene bei savo darbuotojais.

Be nuolat stropiai puoselėjamos  organizacinės kultūros, darbuotojų motyvaciją, profesinį tobulėjimą ir įsitraukimą stiprinančių vidinių iniciatyvų, Drogas kiekvienais metais įgyvendina ir daugybę visuomeninių socialinės atsakomybės projektų, kuriuos apjungia kampanija „Nusišypsok gerumui“. Jos įgyvendinimo laikotarpiu (dažniausiai spalio mėnesį) visos „A.S. Watson Group“ , kuriai priklauso ir Drogas, įmonės, - visame pasaulyje dalyvauja  įvairiausiose savanoriškose veiklose, kartu su visuomeniniais ir valstybinio sektoriaus partneriais ieškodamos novatoriškų sisteminių švietimo, sveikatos ir rūpybos problemų sprendimų.

Ilgamete šios kampanijos tradicija tapo pačių mažiausiųjų lankymas darželiuose, į gerumo misiją išleidžiant Drogas darbuotojus - savanorius, įsikūnijusius į vaikučių  pamiltus Muilo burbuliukės ir Mikrobo personažus, žaismingai mokyti taisyklingo rankų plovimo  ir subtilybių. Įgyvendinant šį projektą,  buvo sukurta internetinė svetainė http://www.plaukimerankas.lt/, kurioje kiekvienas gali rasti projekto medžiagą ir įvairią naudingą su šia tema susijusią informaciją.

2019 metais kilo idėja „Nusišypsok gerumui“ kampanijos metu nustebinti ir vyriausiuosius, apsilankant Senjorų socialinės globos namuose, susitelkiant į atvirą, šiltą pokalbį bei misiją, pasitelkus Drogas asortimento produktus nudžiuginti senjorus, išryškinant gražiausius jų bruožus ir taip primenant jiems, kokie nuostabūs, žavūs ir mylimi jie yra. Po pirmojo apsilankymo tapo akivaizdu – ši iniciatyva turi tapti kasmetine tradicija, kurią, beje,  paskatino ilgamečiai Drogas draugai – asociacija „Raudonos nosys Gydytojai klounai“.

Asociaciją „Raudonos nosys Gydytojai klounai“ Drogas atrado dar 2015 metais,  ieškodamas naujų visuomenei naudingų veiklų. Tuomet, siekdamas padėti nuostabiai asociacijos misijai, Drogas visus savo klientus kvietė už nedidelę piniginę auką įsigyti gražią dovanėlę – HUMORINĄ ir tuo pačiu - atlikti gerą darbą padovanojant sergantiems vaikams šypseną. Pirmosios akcijos „Paremk ir gauk klouno nosį“ pradžia buvo tokia sėkminga, kad drauge su Gydytojais klounais jų stebuklingoje laboratorijoje Drogas iki šiol tobulina ir kuria naujus produktus, siekdamas nustebinti klientus ir suteikti sergantiems vaikams nuolatinę juoko ir šypsenų dozę! Šiandien Gydytojai klounai RAUDONOS NOSYS neša džiaugsmą, juoką ir šypsenas ne tik mažiesiems ligoniukams šalies ligoninėse, specialiųjų poreikių turintiems vaikams specialiosiose mokyklose, reabilitacinį gydymą gaunantiems vaikams sanatorijose, bet ir senjorams socialinės globos namuose, žmonėms pabėgėlių centruose ir kitur. Šio kolektyvo nariai humoro pagalba teikia emocinę bei psichosiocialinę pagalbą visoms labiausiai pažeidžiamoms visuomenės grupėms ir Drogas džiaugiasi puoselėdamas draugystę su šia asociacija bei galėdamas būti jų gėrio misijos dalimi, renkant kilniam darbui reikalingas lėšas.

Įgyvendindamas socialinės atsakomybės projektus, Drogas siekia orientuotis ne tik į nacionalines, bet ir globalias problemas, todėl be visų Jungtinių Tautų minimų dienų ir joms specialiai ruošiamų vidinių iniciatyvų, Drogas  drauge su visomis „A.S. Watson Group“ įmonėmis įgyvendina pasaulinę korporatyvinės socialinės atsakomybės kampaniją „Padovanok šypseną“ („Give a Smile“), kurios tikslas – padovanoti žmonėms šypseną: ne tik savo klientams, bet ir tiems, kam labiausiai reikia pagalbos,  aukodami lėšas, kad vaikams, gimusiems su lūpos ar gomurio deformacija, būtų suteikta galimybė pirmą kartą nusišypsoti! Šiam tikslui naudojamos lėšos, renkamos vidinių UAB „Drogas“ labdaros mugių metu.

Įmonės nuomone, būti socialiai atsakingiems - privaloma sąlyga tvariam ir sėkmingam verslui,  todėl kartu su visuomeniniais ir valstybinio sektoriaus partneriais įmonė nuolat ieško novatoriškų socialinių, aplinkosaugos ir platesnių ekonominės gerovės problemų sprendimų bei siekia kurti vertę savo darbuotojams, klientams, tiekėjams ir visuomenei.