Naujienos

Lietuvos prekybos įmonių asociacijos nare tapo UAB „Grūstė“

2020 01 13

Didmeninės ir mažmeninės prekybos įmonė „Grūstė“ tapo Lietuvos prekybos įmonių asociacijos nare. Toks sprendimas buvo priimtas LPĮA Tarybos posėdyje.

Pagrindinė „Grūstės“ veikla yra didmeninė ir mažmeninė prekyba maisto produktais ir pramoninėmis prekėmis, viešojo maitinimo paslaugos. Lietuvoje veikia 30 įmonės prekybos centrų. Įmonė vykdo didmeninę prekybą, aptarnauja apie 350 mažmeninių taškų visoje Lietuvoje.

„Džiaugiamės prisijungę prie Lietuvos prekybos įmonių asociacijos. Profesionalumas, sutelktumas bei kompetencija prekybos srityje – tai savybės, kuriomis pasižymi Asociacija. Dėl jų ir priėmėme sprendimą tapti Asociacijos nariais.“- sakė Deivydas Vyniautas, UAB „Grūstė“ generalinis direktorius.

Rūta Vainienė, LPĮA vykdomoji direktorė, teigia, kad asociacija yra atvira mažmeninės prekybos įmonių narystei, prieš kelis mėnesius LPĮA nariu tapo ir Pigu.lt - elektroninės prekybos lyderis.

 „Lietuvoje veikia beveik 20 tūkstančių mažmeninės prekybos įmonių. Tokio reikšmingo ekonomikai sektoriaus atstovavimas įpareigoja išgirsti ir aprėpti įvairiausias nuomones bei iniciatyvas. Atstovauti asociacijos narius, valstybės institucijoms teikiant plačiose diskusijose išgrynintą poziciją ir tyrimų duomenis, taip gerinant konkurencinę ir verslo aplinką šalyje – vienas mūsų prioritetų“, – sakė Rūta Vainienė.

Bendras Lietuvos prekybos įmonių asociacijos narių atstovaujamų įmonių darbuotojų skaičius šiuo metu siekia apie 31 tūkst., o bendra metinė prekybos apyvarta 2019 metais siekė apie 3,5 mlrd. Eur.

„Atstovavimas, informatyvumas ir įsitraukimas“ – narystės privalumus vardija Rūta Vainienė. „Priklausymas prekybos sektoriaus bendruomenei, kur gali siekti bendrų tikslų, tokių kaip reputacijos gerinimas, kelti aktualias problemas ir ieškoti jų sprendimo būdų – labai svarbus ir lyderiai tai supranta.“

Lietuvos prekybos sektorius yra vienas didžiausių mokesčių mokėtojų ir darbdavių – sektoriuje dirba apie 106 tūkstančiai darbuotojų LPĮA šiuo metu vienija septyniolika šalyje registruotų lietuviško ir užsienio kapitalo mažmeninės prekybos bendrovių – UAB „Aljansas Aibė“, APB „Apranga“, UAB „Baltika Lietuva“, UAB „Douglas LT“, UAB „Drogas“, UAB „Grūstė“, AB „Lėvuo“, KB Lietuvos kooperatyvų sąjunga, UAB „Maxima LT“, UAB „StrongPoint“, UAB „Palink“, UAB „Pigu“, UAB „Rimi Lietuva“, UAB „Topo grupė“, UAB „Reitan Convenience Lithuania“, UAB „Lidl Lietuva“, UAB „Travel Retail Vilnius“.

Daugiau informacijos:

Rūta Vainienė, LPĮA vykdomoji direktorė, tel. +370 611 13285