Naujienos

Pirmą kartą gamintojams įteikti prekybininkų apdovanojimai

2016 03 17

Lietuvos prekybos įmonių asociacija (LPĮA) kartu su „Maxima“ „IKI” ir „Rimi” išrinko ir pagerbė  prekybos tinklų partnerius – produkcijos gamintojus ir tiekėjus. Metų tiekėjai buvo paskelbti ir apdovanoti „Populiariausios prekės 2015” renginio metu. Tiekėjų rinkimai vyko pirmą kartą, prekybininkai žada, kad jie taps kasmetiniai.

Dažniau už derybų stalo nei bendruose renginiuose susitinkantys verslininkai sakė, kad tokiais rinkimais siekia parodyti, jog prekybiniai ir tiekėjai – glaudžiai dirbantys verslo partneriai, ir kuo jų bendradarbiavimas efektyvesnis, tuo daugiau naudos gauna vartotojas. „Prekybininkų ir tiekėjų santykiai yra ypatingi. Visuomenėje sukurta daug mitų, kaip šie du sektoriai neva sunkiai susikalba. Tačiau realybėje ir kasdieniniame darbe – jie jau kelis dešimtmečius sėkmingai bendradarbiauja, palaiko ilgalaikę partnerystę ir kartu siekia patenkinti mūsų pirkėjo lūkesčius “, – sako LPĮA vykdantysis direktorius  L.Vilimas.

„Lietuviškiausiu metų tiekėju” buvo išrinkta UAB „Rokiškio pienas”. „Metų šuolis” atiteko labiausiai asortimentą išplėtusiai ir daugiausiai naujovių pasiūliusiai UAB „Vilniaus duona”. „Metų bendruomeniškiausias” tiekėjas už vykdytą socialinės atsakomybės veiklą – UAB „Roshen Nord”. „Metų inovacija” – bendrovei „L’oreal Baltic”. „Metų partneris” – ilgiausiai su visais prekybos tinklais bendradarbiaujantis tiekėjas – AB „Žemaitijos pienas”.

Metų tiekėjus apdovanojo ir sveikinimo kalbas sakė prekybos tinklų vadovai.

„Džiugu, kad sukūrėme šventę ir progą pasveikinti bei paspausti ranką ilgamečiams mūsų partneriams – produkcijos tiekėjams. Norime jiems padėkoti už gražią partnerystę ir bendradarbiavimą. Dirbti su mumis, prekybos tinklais, nėra paprasta. Mes reiklūs, mes žinome, ko norime ir reikalaujame tik to, kas geriausia ir kokybiškiausia. Tačiau juk siekiame bendro rezultato – suteikti tai, kas geriausia Lietuvos žmonėms. Tai, jog su daugeliu tiekėjų sėkmingai dirbame kartu jau daug metų tik įrodo, kad esame lygiaverčiai partneriai.” – sako Žydrūnas Valkeris, „Maxima” generalinis direktorius

„Tiekėjų dėka pirkėjams galime pasiūlyti platų kokybiškos produkcijos pasirinkimą, asortimento naujienas bei išskirtinius produktus. Džiugu, jog šiemet ne tik tradiciškai renkame populiariausias prekes, bet ir turime progą pirmą kartą viešai padėkoti Lietuvos tiekėjams, kurie yra išties labai profesionalūs bei svarbūs mūsų partneriai“, – teigia „IKI“ generalinis direktorius Gerard Rog.

„Geras ir sėkmingas bendradarbiavimas su tiekėjais, mums yra labai svarbus. Sujungę savo mažmeninės prekybos žinias ir mūsų partnerių – tiekėjų žinias konkrečiose kategorijose, mes drauge galime sukurti stiprią sinergiją. Kai dirbame kartu, glaudžiai, galime pasiekti geriausių rezultatų, užtikrinti, kad produktų pasiūla ir kaina yra konkurencinga ir tinkamiausia mūsų pirkėjui.”, – sako Per Dahl, “Rimi Lietuva” generalinis direktorius.