Naujienos

Populiariausios 2011 metų prekės bus specialiai ženklinamos

2012 04 04

Vilnius, balandžio mėn. 2 d. Nuo šios savaitės pirkėjai mažmeninės prekybos tinklų parduotuvėse „Maxima“, „Rimi“, „Iki“ bei „Norfa“ galės rasti prekes, išskirtas ženklu „Populiariausia prekė 2011“. Lietuvos prekybos įmonių asociacijai (LPĮA) priklausančiu ženklu žymimos prekės, kurias 2011 metais labiausiai rinkosi pirkėjai. LPĮA organizuoja šį konkursą jau trečius metus iš eilės.

Prekybos tinkluose specialiu ženklu šiemet bus išskirtos 56 prekės skirtingose kategorijose. Šias prekes atstovauja 33 užsienio ir Lietuvos gamintojai bei tiekėjai. 28 prekės t.y. 50 proc. visų dalyvavusių, buvo pripažintos populiariausiomis antrus metus iš eilės.

Gamintojai bei tiekėjai, kurių atstovaujamos prekės buvo perkamiausios, įgyja teisę ne tik išskirti savo prekes prekybos vietose, bet ir ženklinti tų prekių pakuotes „Populiariausia prekė 2011“ logotipu.

Lietuvos prekybos įmonių asociacijos vykdantysis direktorius Laurynas Vilimas šį konkursą vadina pirkėjų pasirinkimo konkursu. „Šis konkursas įvertina prekybininkų ir tiekėjų bei gamintojų bendradarbiavimą, siekiant pateikti vartotojui jo lūkesčius geriausiai atitinkančius produktus“, – teigia L. Vilimas.