Naujienos

Prekybos tinklai apdovanojo svarbiausius savo partnerius

2017 03 07

Ketvirtadienio vakarą vykusio iškilmingo renginio metu Lietuvos prekybos įmonių asociacija (LPĮA) kartu su mažmeninės prekybos tinklais „Maxima“ „IKI“ ir „Rimi“ paskelbė  ir apdovanojo savo svarbiausius partnerius – gamintojus ir tiekėjus. Antrą kartą rengiami apdovanojimai buvo inicijuoti norint pabrėžti sinergijos tarp šių verslų svarbą ir jos naudą vartotojams.

„Tiek prekybininkai, tiek tiekėjai negalėtų išgyventi vieni be kitų. Glaudūs ir stabilūs šių sektorių santykiai užtikrina, kad galutinis vartotojų įsigyjamas produktas visada atitiks jų poreikius bei bus parduodamas už geriausią įmanomą kainą. Nuolatinis bendradarbiavimas garantuoja sklandų vartotojų pamėgtų prekės ženklų tiekimą, o kartu ir galimybę naujiems produktams įsilieti į rinką“, – sako LPĮA vykdantysis direktorius  L.Vilimas.

Apdovanojimams nominuotos įmonės varžėsi šešiose kategorijose:

„Lietuviškiausiu metų tiekėju“ buvo išrinkta AB „Žemaitijos pienas“. Jai apdovanojimas skirtas už lietuviškos produkcijos skatinimą prekybos tinkluose.

„Metų šuolis“ atiteko labiausiai asortimentą išplėtusiai UAB „Birštono mineraliniai vandenys“ ir Ko.

Apdovanojimas „Metų bendruomeniškiausias“ tiekėjas už vykdomą socialinės atsakomybės veiklą ir  paramą vietos bendruomenei atiteko UAB „Malsena plius“.

Už kokybiškai ir laiku pristatomą produkciją „Metų patikimiausiu“ tapo AB „Pieno žvaigždės“.

Apdovanojimą „Metų inovacija“ pelnė daugiausiai naujienų praėjusiais metais pristačiusi bendrovė „Fazer Lietuva“.

„Metų partneriu“ už aktyvų dalyvavimą rinkoje ir sėkmingą bendradarbiavimą su prekybos tinklais paskelbta UAB „Vilniaus duona“.

„Kasmet apdovanojame labiausiai prekybos sektoriui nusipelniusius partnerius. Šie apdovanojimai – puiki proga įvertinti tiekėjų, gamintojų, importuotojų pastangas kurti naujus produktus, kelti jų kokybę, prisidėti prie lietuviškumo sklaidos. Matome, kad tą įvertina ir mūsų klientai, nes nuolatos siekiame kuo geriau tenkinti įvairius labai skirtingų pirkėjų poreikius“, – sako Kristina Meidė, „Maxima LT“ generalinė direktorė

Pasak prekybos tinklo IKI generalinio direktorius Gerard Rog, prekybininkų ir gamintojų darbas iš pirmo žvilgsnio atrodo skirtingas, tačiau iš tiesų turi daug bendrų tikslų, kurių svarbiausias – patenkinti pirkėjo poreikius.

„Šiandien tampa akivaizdu, kad geriau pažinti šiuolaikinį vartotoją ir laimėti jo lojalumą, galime tik kartu. Nors su tiekėjais drauge dirbame kiekvieną dieną, mums svarbu išskirti gamintojus ir jų projektus, kurie praėjusiais metais buvo vertingiausi vartotojui“, – teigia G. Rog.

„Rimi Lietuva“ generalinio direktoriaus Per Dahl teigimu, sėkmingas bendradarbiavimas su tiekėjais yra būtina sąlyga mažmeninės prekybos tinklams veikti sėkmingai. Jo teigimu, ir gamintojai ir tiekėjai dirba dėl vieno bendro tikslo – siekdami patenkinti vartotojų poreikius ir užtikrinti, kad parduotuvių lentynose atsirastų reikiami produktai teisingomis kainomis.

„Nors derybos turi būti tvirtos, jos turi būti sąžiningos, ir tik veikdami kartu mes galime sumažinti sąnaudas ir pateikti klientams konkurencingas kainas. Dirbami kartu mes taip pat galime užtikrinti, kad visoje tiekimo grandinėje būtų atsižvelgta į poveikio aplinkai aspektą bei darbuotojų darbo sąlygas. Populiariausios prekės apdovanojimai yra galimybė parodyti dėkingumą mūsų partneriams – produkcijos tiekėjams“, – sako P. Dahl.